Categorieën
Agenda Assendelft Evenement Koog aan de Zaan Krommenie Nieuws Westknollendam Westzaan Wormerveer Zaandam Zaandijk Zaanstad Zaanstreek

1e Open 30 Seconds Kampioenschap van Zaandam

ZAANDAM – Donderdag 20 februari is Manzo’s Bar Bistro het strijdtoneel van het 1e Open 30 Seconds Kampioenschap van Zaandam. Na vele succesvolle edities in andere steden organiseert Jeroen Citroen nu het kampioenschap, met het zeer populaire bordspel in de hoofdrol, voor het eerst in Zaandam.

Bij het spel 30 Seconds pakt om beurten een speler een kaartje met vijf bekende personen, instanties, gebeurtenissen of andere wetenswaardigheden en probeert deze zo goed als mogelijk te omschrijven. Binnen dertig seconden proberen de teamleden deze begrippen te raden, waardoor ze punten verdienen.

Naast een onwijs gezellige avond strijden de teams uiteraard om prachtige prijzen met een fantastische hoofdprijs, meld je team aan via www.jeroencitroen.nl!

1e Open 30 Seconds Kampioenschap van Zaandam

Datum en tijdstip: Donderdag 20 februari 2020, 19:30 uur
Locatie: Manzo’s Bar Bistro, Dam 7, 1506 BC Zaandam, Zaandam
Deelname: 5 euro per persoon (18+)

Stuur een WhatsApp
Voeg ‘DitisdeZaanstreek.nl’ toe als contact en app nieuws, tips en foto’s naar 06 30 550 075!