Geparkeerde vrachtwagen in brand, politie doet onderzoek

Geparkeerde vrachtwagen in brand Wezelstraat - Foto: Pascal Fielmich / Inter Visual Studio

KOOG AAN DE ZAAN – In de nacht van donderdag op vrijdag is rond 02:00 uur brand uitgebroken in een vrachtwagen. Het voertuig stond geparkeerd aan de Wezelstraat ter hoogte van zwembad Zaangolf.

De brandweer heeft het vuur geblust, maar kon niet voorkomen dat voertuig total loss raakte.

De brand had een penetrante lucht en er kwam veel rook bij vrij. Men werd verzocht ramen en deuren te sluiten en eventueel ventilatie uit te zetten.

De hulp van een Adviseur Gevaarlijke Stoffen (AGS) werd ingeroepen om naast de aangetroffen gasflessen de inhoud van het voertuig te achterhalen.

De forensische opsporing zal vrijdag in de loop van de dag onderzoek doen naar de oorzaak. Brandstichting wordt niet uitgesloten.

Stuur een WhatsApp naar DitisdeZaanstreek.nl
Voeg ‘DitisdeZaanstreek.nl’ toe als contact in uw telefoon en app nieuws, tips en foto’s naar 06 30 550 075!

 

Vorig artikelEchtpaar Jan en An Zegers-Bakker 65 jaar getrouwd!
Volgend artikel[UPDATE] Mogelijk drugsafval in uitgebrande gestolen bus